portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Nowe Bojary - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Okna i drzwi
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Okna i drzwi

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pawelszabla 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Czw Sie 09, 2018 13:23
Posty: 2463
Skąd: kraków

PostWysłany: Śro Paź 21, 2020 15:33    Temat postu: Okna i drzwi

Chce wymienić drzwi w domu i szukam jakieś firmy, która ma dobre jakościowo drzwi antywłamaniowe. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie podpowiedzieć to dajcie znać. Dom na Podlasiu więc najlepiej firmę miejscowa, która będzie w stanie zaoferować zarówno sprzedaż jak i zajmie się też montażem tych drzwi u mnie.
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4069
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 8:41    Temat postu: Re: Okna i drzwi

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o drzwi to w okolicach Supraśla możesz się kontaktować z Diadom (https://diadom.pl/drzwi/). Firma oferuje właśnie drzwi różnego rodzaju, ma duży wybór i bardzo często sporo gotowych produktów więc jak komuś zależy na czasie to nie będzie trzeba długo czekać na realizację, więc pod tym katem duży plus dla tej firmy. Pod katem estetyki wybór jest spory więc nawet jak masz jakieś szczególne oczekiwania to wydaje mi się że coś znajdziesz.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama